Stüdyolarımız:


1993'den bu yana İstanbul, Berlin, Sofya ve Edirne'de hizmet veren Köprüaltı stüdyoları, 9 yıl sonra memleketi izmir'e döndü. Adını bir zamanlar istanbul'da alternatif yaşamın merkezi olarak kabul edilen eski Haliç köprüsüne atfen alan Köprüaltı Dövme ve Deta Stüdyoları , Ağustos 2002 tarihinden itibaren Karşıyaka ve şubat 2004 tarihinden itibarende Alsancak şubeleriyle hizmet vermeye başladı. Dubleks stüdyo düzeni ve sterilizasyon konusundaki hassasiyeti nedeniyle Türkiye çapında büyük yeniliklere imza attı. Özelllikle halkımız tarafından sokakta yapıldığı sanılan ve değersiz, basit bir uygulama gibi görülen
( Tatil mekanlarında dükkan tutamayıp sokak aralarında kendine dövmeciyim diyenler yada şehrin göbeğinde , sokak ortasında , o akşamki alkol parasını çıkarabilmek için resmen kasaplık yapanlar yüzünden…) bu duruma karşı , çıkardığı Fanzinler , El ilanları , Açıklamalı broşürler , Yerel televizyon programları , gazete dergi yazıları ve ilanlarıyla resmen bir savaş vermektedir. Halkımizı sterilizasyon ve enfeksiyon kontrolü konusunda bilinçlendirebilmek amacıyla verdiği çabalarda yalnız kalmasına rağmen yılmadan bildiği yolda ilerlemektedir. Avrupa Profesyonel Dövmeciler Birliğine üye olan Köprüaltı Dövme ve Deta stüdyoları , Nato sağlık şefliğinden aldığı (standart malzeme kullanımı , hijyen , enfeksiyon kontrolü ) sertifikayla Türkiye’de Uluslararasi sağlık sertifikasına sahip ilk ve tek stüdyolardır.Ayrıca 2006 yılında kurulan (VÜSAD) Vücut süsleme sanatçıları derneğinin İzmir yönetim kurulundada stüdyolarımız yer almaktadır. Bunların yanı sıra yapılan bütün uygulamaların taksitlendirilmesi ve deta uygulamasında geri alım garantili ürün satışı da Köprüaltı'nın getirdiği ilklerdendir.

Giriş katında bulunan shop; underground ürün yelpazesiyle alternatif gençliğin her türlü ihtiyacına cevap verecek şekilde düzenlenmiştir. 2. katımız ise tamamıyla stüdyo olarak planlanmış olup, sterilizasyon konusunda %100 hijyenik bir ortam sunmaktadır. Kuru hava sterilizasyon türü (Autoclave), ışın sterilizasyon türü (UV) ve kaynatma sterilizasyon türü (Boiling cup) olmak üzere 3 ayrı sterilizatöre sahip olan stüdyoda tene temas eden bütün malzemeler tek kullanımlıktır. Ayrıca dövme ve deta uygulamasında kullanılan bütün malzemeler dünyanın çeşitli ülkelerinden ithal edilmiş orjinal malzemelerdir.

KARŞIYAKA;Ağustos 2002 tarihinde hizmet vermeye başlayan Karşıyaka stüdyosu 120 metrekarelik alanıyla halihazırda Türkiye’nin en geniş stüdyosudur Boris ve Sibel’den oluşan kadrosuyla Karşıyaka’daki tek profesyonel stüdyo olan Köprüaltı 2004 yazında yapılan yenileme çalışmasıyla size daha iyi hizmet vaat etmektedir.

ALSANCAK;Şubat 2004 tarihinde hizmete giren Alsancak stüdyosu , İzmir’in eğlence merkezi sayılan Alsancak’ta 4 (!) kişilik uzman kadrosuyla hizmet veren tek stüdyodur. Doktor liderliğindeki uzman ekibimiz , dövme ve detanın yanısıra kalıcı makyaj uygulamalarınıda bu stüdyoda yapmaktadır Ayrıca özellikle Ege bölgesinde bulunan Dövme ve Deta stüdyolarına toptan yada perakende malzeme satışı bu stüdyodan yönlendirilmektedir.Daha genis bilgi için Malzeme Satisi butonunu tiklayiniz...