"HEP AYNI , HERŞEY AYNI... YETMEZMİ?... HAYATINIZA BİR YENİLİK KATMANIN VAKTİ GELDİ ARTIK..."
KARŞIYAKA K6
SANAL STÜDYO TURU
Stüdyomuzu, 3 Boyutlu
Görmek İçin Tıklayınız
.:İZMİR ALSANCAK ŞUBE :.
.: SECTION :.
Kıbrıs Şehitleri Cd. 1443 sk Kervan psj. No:5/22 Alsancak-İZMİR
TEL/FAX: 0232 465 35 36
.: İZMİR KARŞIYAKA ŞUBE :.
.: SECTION :.
Karşıyaka Çarşısı, 1715 Sk. (Akbank Sk.) 70/C Karşıyaka-İZMİR
TEL/FAX: 0232 368 61 88

.: FACEBOOK & INSTAGRAM :.
(Aşağıdaki linkleri tıklayarak , Dövme ve Piercing konusundaki bütün sorularınız için 7/24 bize ulaşabilirsiniz...)

www.facebook.com/koprualtitattoo


INSTAGRAM/koprualtitattoo


.: ÇALIŞMA SAATLERİMİZ :.

HAFTAİÇİ: 10:30 - 21:00
HAFTASONU: 10:30 - 21:00

ALSANCAK K6
SANAL STÜDYO TURU
Stüdyomuzu, 3 Boyutlu
Görmek İçin Tıklayınız


"KÖPRÜALTI tescilli bir markadır. Nato sağlık şefliği tarafından stüdyolarımız (sterilizasyon ve enfeksiyon kontrolu konusunda)standart sağlık sertifikasına sahiptir.Ayrıca (DÖVMEDER) Dövme ve Takı Sanatçıları Derneği Üyesidir. DÖVMEDER Türkiye'de Dövme ve Piercing konusunda tek mesleki dernektir. "

  DÖVME(TATTOO);- DETA(PIERCING); Dövme ve Deta sayfalarında geniş çaplı , tattoo ve piercing tarihçelerinin yanı sıra uygulama methotları, sağlık standartları, uygulama sonrası bakımı ve kullanılan malzemeler hakkında geniş bilgiler edinebilirsiniz.
(You can receive all kind of specific information about tattoo and piercing at this site. Inclusive history, hygiene standards, used materials and care after application.)

 DÖVME VE DETA ÇALIŞMALARIMIZDAN ÖRNEKLER (OUR GALLERIES) ; Galeri sayfalasında ise stüdyolarımızda yaptığımız tattoo ve piercing çalışmaların resimlerini görebilirsiniz.
(Some samples about our tattoo and piercing work; You can find same pictures of our studio, tattoo and piercing samples.)
 EXTREME; Bu bölümde ülkemizde dövme ve piercing stüdyoları tarafından uygulanmayan fakat dünyada epeyce rağbet gören bodyart, scarification, branding ve suspension uygulamalarının kısa tarihçeleri, yapılış şekilleri ve bmezine isimli tattoo portalından arakladığımız resimlerini bulabilirsiniz.
(Extreme; In this section you can find the short history, application and some stolen pictures from BMezine Tattoo portal, about the worldwide known popular body art, scarification, branding and suspension method, which are not used at any studio in Turkey.)S.S.S.S.V.C. (SIKÇA SORULAN SORULARA SIKÇA VERİLEN CEVAPLAR!...)
F.G.A.F.F.A.Q. (Frequently Given Answers For Frequently Asked Questions!...)

 *** Dövme yaptırırsam kanser olurmuyum? Kaşıma piercing takılırsa kaşım düşermi? Dilimi deldirirsem tat alma duyumu yitirirmiyim? vs.vs.?( Ahanda Cevap!)
 +++ May I get cancer by tattoo? Does my eyebrow fall when I let my Eyebrow pierced? Will I lose my palate sense with a piercing on my tongue? Etc. ( Answering!..)

 *** Dövme yaptırırken ne hissederim çok acırmı? Vücudumun en az ve en çok hisseden yerleri nereleridir?( Ahanda Cevap!)
 +++ What would I feel during tattoo, will it hurt much? Which parts of my body feels the pain most and least? ( Answering!..)

 *** Dövme ve piercing fiyatlarını neye göre belirliyorsunuz? Bildiğim kadarıyla pahalı diyorlar... Neden?( Ahanda Cevap!)
 +++ How are you valuating the price of the tattoo? I heard it's really expensive… Why? ( Answering!..)

 *** Taksitle Dövme ve piercing nasıl olabiliyor? Sanırım siz yapıyormuşsunuz... ( Ahanda Cevap!)
 +++ Is it possible to use hire-purchase for tattoo or piercing? Do you use the hire system? ( Answering!..)

 *** Vücut geliştirme sporuyla uğraşmak yada kilo alıp vermek dövmeye bir zarar verirmi? ( Ahanda Cevap!)
 +++ Does have body-building, fitness, losing or gaining weight any affects on tattoo? ( Answering!..)

 *** Dövme yapıldıktan sonra yara gibi kabuk oluşurmu? , kanama olurmu? , ağrı yaparmı? Kısacası dövme bakımı nasıl yapılır? ( Ahanda Cevap!)
 +++ Will my skin encrust after tattoo like a wound, does it bleed, will it ache? Meaning how do I need to take care of tattoo? ( Answering!..)

 *** Bir iki yılda silinen geçici dövmeler varmıdır? ( Ahanda Cevap!)
 +++ Is it possible to have a temporary tattoo for just couple of years? ( Answering!..)

 *** Dövmem eskisi gibi canlı görünmüyor. Sanki soldu gibi... Oysaki televizyonda yada dergilerde dövmelerini gördüğüm insanların dövmeleri sanki yeni yapılmış gibi canlı görünüyor... Neden? ( Ahanda Cevap!)
 +++ My tattoo doesn't look like so brightly anymore. Kind of fading… The pictures I saw in the magazines or scenes in television about tattoos looks like new made. How is it possible? ( Answering!..)

 *** Kalıcı dövme silinebilirmi? eskiden yaptırdığım çok kötü bir dövmem var? Ve arkadaşlarım çıkartabilmem için birçok yöntemden bahsettiler... (sıcak ekmek , incir sütü vs.) sizce ne yapmalıyım?( Ahanda Cevap!)
 +++ Can be a permanent tattoo erased? I've a terrible tattoo from my past and some friends told me lots of things to get rid of it, like using hot bread, fig essential oil. What would you suggest for me?( Answering!..)

 *** Dövme yaptırmadan önce bir miktar alkol alsam bişey olurmu? ( Ahanda Cevap!)
 +++ What would happen if I drink some alcohol before the tattoo? ( Answering!..)

 *** Bir dövme stüdyosunun steril uygulamalar yaptığına inanmak için nelere dikkat etmeliyim? ( Ahanda Cevap!)
 +++ How can I notice, that a tattoo studio pays attention to sterilization and hygiene at applications? ( Answering!..)


( Sizinde dövme ve piercing konusunda merak ettiğiniz sorularınız var ise e-mail adresimize yazınız... Genele dair soruları bu bölümde yayınlayacağız.. ayrıca Msn adreslerimizden bize ulaşarak sorularınıza en çabuk cevapları stüdyomuzdaki personelimizden alabilirsiniz...)